Χαρακτηριστικά
Η ανθολογία περιλαμβάνει έργα του mangaka από το "Ward" και το "Comic Zero-Sum". Ένας νέος τόμος κυκλοφορεί κάθε τέσσερις μήνες.
ΤΟΜΟΣ 1: ΣΙΤΣΟΥΤΖΙ (ΜΠΑΤΛΕΡ)
1. Φωλιά Αράχνης ~ Minekura Kazuya
2. Χάρηκα που σε γνώρισα, νεαρή κυρία ~ Kouga Yun
3. Holly Green and White Little Garden ~ Takayama Shinobu
4. Η κατάσταση της δημιουργίας του θαυμάσιου αρχοντικού του Goshogawa Yuzuru ~ Miyamoto Fukusuke
5. Butler of Worry ~ Higashiyama Kazuko
6. Elevenses ~ Mikanagi Touya
7. The Incident of the Butler's Birthday Project ~ Saeki Yashirou
8. Le Droit D' Aimer ~ Haibara Yaku
9. Young Lady's Butler ~ Yoneyama Setsuko
10. The Melancholy of the Irritable Boy and Butler ~ Kikuta Yui
11. Η Σελήνη και ο Επισκέπτης ~ Nanjou Tsugumi
ΤΟΜΟΣ 2: ΑΝΤΑΡΣΙΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΛΕΦΤΗΣ ΦΑΝΤΟΜ
1. CANDY ~ Haibara Yaku
2. «…Αυτή η ιστορία». ~ Masaki Haruka
3. ΜΥΓΕΣ ~ Minekura Kazuya
4. Arabiana ~ Mizuhara Kenta
5. The Ancient History of the Three Thieves ~ Takayama Shinobu
6. The Adventure of Captain Arco Iris ~ Tsutsumi Shouko
7. SKYHIHH TENSION ~ Fujimura Ayumi
8. Mushroom and Kappa: Arcana συλλογή για κλέφτες σε επαγγελματικά ταξίδια ~ Magami Guriko
9. The Lonely Mountain Robber ~ Tachibana Ayun
10. LANEKEEPER ~ Fujiwara Yuu
11. Moonlight Honey ~ Shindou Arashi
12. Ο Άτυχος Πειρατής ~ Asada Yasuka
13. Strobo Rider ~ Kouzuki Reo
14. Χορός του σεληνόφωτος ~ Kouga Yun
ΤΟΜΟΣ 3: ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΚΑΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
1. Prince of Stars ~ Minekura Kazuya
2. Mushroom and Kappa: Arcana συλλογή για πρίγκιπες σε επαγγελματικά ταξίδια ~ Magami Guriko
3. Flower King ~ Kouga Yun
4. Rose Princess Destiny ~ Kinoshita Sakura
5. The Window of Rain ~ Takayama Shinobu
6. My Knight is a Princess ~ Kosugi Mayu
7. The Beggar Princess ~ Ueda Shinshuu
8. The Dawn Outside Heaven ~ D. Kissan
9. Princess Academy ~ Mikawa Verno
10. ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ~ Κάρι Έρικα
11. Τα τακτικά λόγια της Μεγαλειότητάς μας ~ Kisaragi Yoshinori
12. Heart-Racing Engagement Meeting ~ Saeki Yashirou
13. Ακούστε το τραγούδι που τραγουδάω ~ Mizutani Yuzu
ΤΟΜΟΣ 4: ΒΑΜΠΙΡ
1. The Vampire of the Sleeping Forest ~ Kinoshita Sakura
2. Mushroom and Kappa: Arcana συλλογή για βαμπίρ σε επαγγελματικά ταξίδια. ~ Magami Guriko
3. Για να περάσετε το ποτάμι ~ Kouga Yun
4. A Shower in the Sunshine ~ Omote Sora
5. URBAN VAMPIRE ~ Bikke
6. Ουρανό Ταφή ~ Takayama Shinobu
7. Το σημερινό Τραπέζι ~ Saeki Yashiro
8. The Aegis of Time's Coffin ~ Yugyoji Tama
9. Forest of Nobility ~ Kayase Shiki
10. ΤΣΙΟΣΑΜΑ! ~ Σίντο Αράσι
11. Strigoi Kingdom ~ Serikawa Mame
12. Η αλήθεια της Κάθαρσης ~ Inui Miku
13. Συμβουλές για την αιμοδοσία ~ Igarashi Ran
14. The Novice Vampire ~ Amamiya Azusa
15. Ήπια θερμοκρασία ~ Kisaragi Yoshinori
ΤΟΜΟΣ 5: ΙΑΠΩΝΙΚΟ ΣΤΥΛ / ΣΑΜΟΥΡΑΙ
1. Last Night's Rain Lifts ~ Minekura Kazuya
12. The Queen's Dog ~ Araishi + Oshino
13. Kakure Oni ~ Mikanagi Touya
15. Miokuribana ~ Kikuta Yui
ΤΟΜΟΣ 6ος: ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ / ΟΜΑΔΕΣ
2. Monach Sacred ~ SENO Tatsune & TAKAMIYA Aya
7. Τρομακτικό Εκκεντρικό ~ Σακαμάκι Γιουκισάτο
15. Twins Pocky ~ Serikawa Mame
16. Pledge of the Ox ~ Kayase Shiki
ΤΟΜΟΣ 7: ΜΑΓΟΙ ΚΑΙ ΜΑΓΟΙ
2. Νυχτοπουλάκι ~ Kouzuki Reo
3. Mushroom and Kappa – Magic Users' Chapter ~ Magami Guriko
4. καλή μέρα για μένα ~ Omote Sora
5. Love Colored Glasses ~ Bikke
6. The Kind Black Witch ~ Ueda Shinshuu
7. Ο Μάγος κι εγώ ~ Μικάβα Βέρνο
8. Kokonoe Kyuujutsu ~ Aoto Takane
9. Forest's Poison ~ Kumeta Natsuo
10. Η μάγισσα και εγώ ~ Saeki Yashiro
11. Kashoku ~ Kayase Shiki
12. Μαγικό κορίτσι Η Αλίκη και ο αδερφός της ~ Igarashi Ran
13. Μαγεία! ~ Μιζουχάρα Κέντα
14.The Kind Magician and the Paper Bag Girl ~ Mizutani & Kaede
15. Secret Service ~ Suzuki Ichiko
ΤΟΜΟΣ 8: SHITSUJI 2 (BUTLER)
5. Le Droit D'Aimer ~ Haibara Yaku [SS]
ΤΟΜΟΣ 9: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ / ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΗ
1. The Wolf and the 7 Baby Goats ~ Minekura Kazuya
7. Little Heart ~ Ninagawa Tomo
8. A Nameless Quality ~ Tokito Kanade
12. Super Human Console ~ Shindo Arashi
13.Ιδιωτική Ακαδημία Ηλιακού Συστήματος ~ Sakura Maro
14. My Blue Bicycle ~ Zekkyo
15. Tique-tique ~ Mitsu Nanae
16. Το κοράκι και το ρόδι ~ Yoshizawa Tomoya
ΤΟΜΟΣ 10ος: ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΙΣ / ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ
11. A Promise ~ Seno Tatsune & Takamiya Aya
ΤΟΜΟΣ 11: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ & ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
1. A Watch Seller Travels Through Time ~ Takayama Shinobu
2. Η τάξη όπου είναι ~ Kumeta Natsuo
11. If Time… ~ Buchi Keiko
ΤΟΜΟΣ 12: ΔΙΑΒΟΛΟΙ & ΔΑΙΜΟΝΟΙ (Συνέχεια)
1. Φιλί του Δαίμονα ~ Inui Miku
6. Wednesday Swing ~ Sekka
Arcana 13: Several Men and Love (Sequel)
Arcana 14: Ninjas (Συνέχεια)
Arcana 15: Σχολική Στολή (Συνέχεια)